Wspólnie ratujemy ludzkie życie!
6.2.2017

Firma Diagnosis została  partnerem ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „ Teraz Serce”.

Foto 11

 

Za nami 3 akcje, które odbyły się :

14.01.2017 w CH Auchan Gdańsk ul. Szczęśliwa 3

15.01.2017 w CH Auchan Bydgoszcz ul. Rejewskiego 3

21 .01.2017  – Port Rumia CH Auchan (Rumia, ul. Grunwaldzka 108).

 

 

Celem  ogólnopolskiej  kampanii  jest  wzrost  świadomości  w zakresie  profilaktyki  chorób  serca, w szczególności nadciśnienia tętniczego a także zaburzeń cukrzycowych, które wciąż są  w Polsce najczęstszą przyczyną zgonów. Kampania ma za zadanie edukować, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa profilaktyka, zdrowy styl życia oraz odpowiednia dieta.

Zainteresowanie powyższymi wydarzeniami  było bardzo duże – z szeregu badań oraz konsultacji skorzystało przeszło 450  mieszkańców ( w powyższych 3 lokalizacjach) , którzy w danym  dniu przybyli na miejsce akcji i wzięli w niej udział.

 

Foto 4

Podczas  Akcji każdy chętny mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz zaleceniami lekarza  specjalisty,  badania  poziomu  glukozy,  porady  dietetyka,  pomiaru  ciśnienia.

Wśród zgłaszających się były osoby, które leczą się kardiologicznie bądź diabetologicznie  od wielu lat oraz takie, które pierwszy raz  od wielu lat miały wykonane powyższe badania.

 

 

 

 

Foto (1)

Dopomiaru ciśnienia lekarze w powyższych akcjach korzystali z wysokiej klasy ciśnieniomierza  A&D UA-651, badanie poziomu glukozy było dokonywane glukometrem  Abra.  Podczas akcji pacjenci otrzymali  również próbkę  suplement diety DeKavit D3 + K2 a także materiały edukacyjne przygotowane przez firmę Diagnosis.

Najbliższa akcja ( 04.02)  odbędzie się w Galerii Zielone Wzgórza w Białymstoku.

Serdecznie zapraszamy!!!