Diagnosis dla kultury
19.3.2012

W dniach 17 luty – 18 marzec w białostockiej Galerii Arsenał można było obejrzeć wystawę młodego artysty Franciszka Orłowskiego zatytułowaną „Potencjalne miasto”.

Autor stworzył model miasta, które zbudował z setek …… testów ciążowych.

Sponsorem wystawy była firma Diagnosis, dzięki uprzejmości, której mogło być zrealizowane to artystyczne przedsięwzięcie. Spółka Diagnosis udostępniła przeszło 2000 testów ciążowych Bobo–test, z których powstało to niezwykłe miasto. Makieta składała się z precyzyjnie ułożonych w ciągi urbanistyczne plastikowych płytek testów ciążowych. Została stworzona z myślą o tym, że żywotność miasta zależy od potencji jego mieszkańców.

Była to praca interaktywna, ponieważ widzowie mogli ingerować w budowlę w trakcie trwania wystawy.

Praca spotkała się z dużym zainteresowaniem widzów, intrygowała ale przede wszystkim wzbudziła wiele emocji.

Fotografie z wystawy Franciszka Orłowskiego Potencjalne miasto, Galeria Arsenał w Białymstoku, 2012 Dzięki uprzejmości Galerii Arsenał; fot. Maciej Zaniewski

więcej informacji na stronie Galerii Arsenał

http://galeria-arsenal.pl/wystawy/franciszek-orlowski.html

 

813

815

814

816

817

 

  IMIĘ *


  TELEFON KONTAKTOWY *


  E-MAIL *


  MODEL INHALATORA *


  DATA ZAKUPU *


  MIEJSCE ZAKUPU (miejscowość) *


  NUMER DOKUMENTU ZAKUPU *


  Uczestnik zobowiązany jest zachować do okazania paragon lub fakturę Vat, potwierdzającą zakup inhalatora firmy Diagnosis.

  Zadanie konkursowe:*

  Wymień dwa najskuteczniejsze domowe sposoby walki z przeziębieniem.

    Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Diagnosis S.A. z siedzibą w Białymstoku przy ul.Gen Wł.Andersa 38A, 15-113 Białystok (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133,poz 883) w celach przeprowadzenia w/w konkursu*

  1.Użytkownik ma prawo w dowolnej chwili wycofać swoją zgodę ,czyniąc to na piśmie.

  2.Każdy użytkownik ma prawo do otrzymania pisemnej informacji od firmy Diagnosis S.A. na temat charakteru danych zebranych na temat jego osoby ,na pisemne żądanie otrzyma te informacje (jeśli ma to miejsce raz na 6 miesięcy, usługa ta jest bezpłatna, jeżeli prośby o udostępnienie informacji zgłaszane są częściej ,będą pobierane opłaty nieprzekraczające związanym z tym kosztów).

  Konkurs odbywa się na zasadach określonych regulaminem : PRZECZYTAJ REGULAMIN

       AKCEPTUJĘ REGULAMIN

  * POLA WYMAGANE