Jarmark Św. Dominika 2006
29.7.2006

202W bieżącym roku 2006 firma Diagnosis brała po raz drugi czynny udział w Jarmarku Św. Dominika w Gdańsku w dniach (29.07-20.08.2006). Tak jak  w poprzednim roku zorganizowaliśmy dwa punkty bezpłatnego pomiaru ciśnienia przed aptekami: Aptecus i Św. Antoniego. W tych miejscach wykonywaliśmy bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego krwi, za pomocą profesjonalnych ciśnieniomierzy A&D.

Podczas trwania Jarmarku prowadzona była dokładna statystyka pomiarów.

W rezultacie tych obliczeń, dowiedzieliśmy się, iż w obydwu punktach  dokonaliśmy ok. 4500 tys. pomiarów, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu akcją.

Nadciśnienie tętnicze stwierdza się u ponad 30 % Polaków. Wiele osób nie wie o niektórych swoich dolegliwościach, tym większe było zdziwienie, gdy podczas przypadkowego pomiaru ciśnienia krwi odkryło się jakieś niepokojące sygnały dotyczące ciśnienia tętniczego.
W ten sposób odwiedzający nas uświadamiali sobie potrzebę regularnej kontroli ciśnienia.

Promocja aparatów A&D była połączona z innymi atrakcjami takimi jak degustacja preparatów wspomagających czynność serca, krwioobiegu i układu nerwowego (Doppel  Herz Tonik)  i ogólnie wzmacniających organizm( Bodymax). 

Oprócz pomiarów ciśnienia na naszych stoiskach można było uzyskać informację dotyczącą naszych nowych produktów takich jak GinkoDiag  wyciąg z liści miłorzębu japońskiego na poprawę pamięci lub OsteoDiag  preparat uzupełniający niedobory wapnia w naszym organizmie.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili podczas Jarmarku i sprawdzili swoje ciśnienie krwi oraz zapraszamy na następne akcje promujące zdrowy styl życia organizowane przez Diagnosis.