Oświadczenie Zarządu
1.3.2012

Oświadczenie

 

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami dotyczącymi możliwych problemów z zaopatrzeniem polskiego rynku w paski do pomiaru poziomu glukozy we krwi oraz glukometry firma Diagnosis informuje o pełnej gotowości do zabezpieczenia ewentualnego zwiększonego popytu na  zestawy do pomiaru poziomu glukozy we krwi  Diagomat  i Diagnostic Gold System. 

Firma Diagnosis, informuje jednocześnie o obecności pasków Diagomat Strip i Diagnostic Gold Strip na liście produktów refundowanych opublikowanej w obwieszczeniu Ministerstwa Zdrowia z dnia 29 grudnia 2011.

Diagnosis jest polską firmą obecną na  rynku od 2002 roku. W swojej ofercie posiada szerokie portfolio wyrobów medycznych, w tym sprzętu do diagnostyki: ciśnieniomierze, inhalatory, termometry, profesjonalny sprzęt medyczny oraz testy diagnostyczne. Wszystkie wyroby medyczne w ofercie Diagnosis posiadają certyfikaty jakości ISO. Diagnosis zapewnia również serwis techniczny i merytoryczny dla pracowników placówek opieki zdrowotnej, farmaceutów i użytkowników w/w produktów, w tym zestawów do pomiaru glukozy we krwi.