Bobo plan – Produkt Roku „Świata Farmacji”
20.5.2008

Produkty Roku 2008

Już po raz piąty zostały przyznane tytuły „Produkt Roku” wybranym przez farmaceutów produktom medycznym i lekom OTC. Nagrody zostały wręczone zwycięzcom podczas uroczystej Gali we wrocławskim hotelu Radisson SAS.

293Tytuł „Produkt Roku” nadawany jest na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich aptekarzy przez nasze Wydawnictwo, z ramienia publikacji „świat farmacji”. Tegoroczne wyniki ankiety wskazały zwycięskie w 91 kategoriach produkty medyczne i leki OTC (dostępne bez recepty), które zostały uhonorowane tytułem „Produkt Roku 2008”. 

Na Galę zaprosiliśmy przedstawicieli firm farmaceutycznych, których produkty zyskały uznanie polskich aptekarzy i zwyciężyły w poszczególnych kategoriach terapeutycznych.  

W kategorii test owulacyjny – Bobo plan otrzymał to zaszczytne wyróżnienie.

Idea, która co roku nam przyświeca, ma na celu z jednej strony wyróżnienie tych produktów, które zdaniem farmaceutów na to zasługują, a z drugiej strony – pomoc aptekarzom i przybliżenie im wciąż rozszerzającego się rynku OTC. Wyniki ankiety opublikowaliśmy w „Podręczniku najczęściej polecanych produktów OTC”, który od kwietnia dostępny jest bezpłatnie dla aptekarzy.