A&D Medical

drukuj

Firma A&D Company Ltd., producent światowej klasy urządzeń pomiarowych, monitorujących i kontrolnych, powstała w Japonii w 1977 roku. Zaczynając od produkcji i modernizacji konwerterów analogowo-cyfrowych dla Nippon Telegraph & Telephone, w krótkim czasie została uznanym na świecie dostawcą urządzeń pomiarowych dla medycyny, nauki i przemysłu.

 

Obecnie firma A&D jest organizacją międzynarodową posiadającą oddziały i fabryki na czterech kontynentach w siedmiu krajach: w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Korei na Tajwanie  i w Rosji. Od 2002 roku marka A&D jest reprezentowana na terenie Polski przez Diagnosis Sp.z o.o.

 

Oferta urządzeń medycznych obejmuje profesjonalny sprzęt monitorujący dla klinik i szpitali oraz profesjonalne urządzenia do pomiarów ciśnienia tętniczego i temperatury ciała w warunkach domowych. Firma A&D jako jedna z nielicznych potrafiła wykorzystać przy projektowaniu aparatów domowego użytku, olbrzymią wiedzę i doświadczenie, które zdobyła przy produkcji urządzeń medycznych dla odbiorców profesjonalnych. W wyniku, czego wszystkie produkty marki A&D charakteryzują się wyjątkową jakością wykonania i unikalnymi rozwiązaniami technicznymi oraz spełniają standardy jakości ISO 9000.

 

A&D Company Ltd.  
A&D Company Ltd. Europe